Zakup nieruchomości inwestycyjnych w Nowym Jorku: co musisz wiedzieć na 2022 rok

Zakup nieruchomości inwestycyjnych w Nowym Jorku: co musisz wiedzieć na 2022 rok

Dla mnie inwestowanie na rynku nieruchomości w Nowym Jorku jest czymś podobnym do wychowania dziecka. Rynek zawsze wydaje się rosnąć szybciej niż zdajesz sobie sprawę, musisz zainwestować w niego setki tysięcy dolarów, zanim zobaczysz wszelkiego rodzaju zwrot, i wymaga ciągłej uwagi. Jako ojciec trzech, lubię myśleć, że zrozumienie tej analogii daje mi górną rękę w branży.

Ale chociaż jest prawdą, że byłem dość udany inwestor w Nowym Jorku, mój sukces nie ma nic wspólnego z moimi zdolnościami jako rodzic. Byłem w stanie zdobyć i utrzymać przewagę, trzymając swój palec na impulsie rynku w każdym momencie. Jeśli wiem, co się dzieje na rynku w tej chwili, mam strzał w przewidywaniu, co będzie się działo w przyszłości. W oparciu o to, co widzę obecnie, oto trzy zasady, które będę używać przy zakupie nieruchomości inwestycyjnych w Nowym Jorku w 2022 roku.

3 Najważniejsze rzeczy, które należy pamiętać przy zakupie nieruchomości inwestycyjnych w NYC w 2022 roku

Obecnie większość NYC znajduje się na rynku nabywcy, co oznacza, że jest to świetny czas, aby kupić nieruchomość do wynajęcia, ale pływanie domów inwestycyjnych dla zysku może być bardziej szalone. Na szczęście rynek wynajmu w Nowym Jorku jest czerwony, ponieważ wielu New Yorkerów, którzy opuścili miasto podczas pandemii wracają, ponieważ ich biura i szkoły są ponownie otwarte. Oznacza to, że rolnicy podnoszą renty i oferują mniej zachęt w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Jednak nadal będziesz musiał wziąć pod uwagę niedawne reformy w ustawach o wynajmie w Nowym Jorku, a także zakaz tymczasowego ewakuacji państwa, który niedawno został przedłużony do końca 2021 roku. Oznacza to, że inwestowanie w nieruchomości wynajmu niekoniecznie jest bezpieczniejszym zakładem niż domy pływające. Moje zalecenia dotyczące zakupu nieruchomości inwestycyjnych w Nowym Jorku podczas unikania tych upadków to:

Unikaj zakupu nieruchomości inwestycyjnych w Manhattanie. Zapoznaj się z najlepszymi wschodzeniami NYC. Skup się na sąsiedztwach, które oferują najlepszy możliwy ROI.

biuro nieruchomości opole-image-3.jpg”/>

Kiedy dowiesz się, które sąsiedztwo ma największy potencjał inwestycyjny, możesz zacząć szukać niepokojących i stałych nieruchomości, aby przekształcić szybki zysk.

Inwestowanie w nieruchomości NYC? Zapomnij o Manhattanie, jeśli chcesz rosnąć

W 2022 roku będę dokładnie patrzeć na wszystkie inne budynki NYC, zanim nawet pomyślę o tym, aby zwrócić moją uwagę na zakup nieruchomości inwestycyjnych w Manhattanie. Chociaż może to być dobre dla deweloperów luksusowych wspieranych przez wiele milionów dolarów firm, jest to z pewnością poza zasięgiem każdego niezależnego inwestora, który znam.

Ceny nieruchomości w Manhattanie wzrosły do normy po upadku do rekordowych poziomów podczas pandemii. Manhattan jest nadal na rynku nabywcy, z większą dostawą domów niż obecna popyt. Ale zanim zaczniesz kupować nieruchomości w tym luksusowym mieście, musisz pamiętać, że rynek nabywcy niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem dla niezależnych inwestorów, takich jak ty.

Na rynku nabywcy, deweloperzy luksusu mogą sobie pozwolić na inwestowanie w wysokiej jakości nieruchomości w stosunkowo niskiej cenie i utrzymać nieruchomości jako wynajem, dopóki rynek sprzedawców nie wzrośnie. Ponieważ mają różnorodne portfolio inwestycyjne i oszczędności do spadku, zazwyczaj zarabiają wystarczająco dużo pieniędzy, aby pozostać w opadzie, podczas gdy czekają na rynek sprzedawców, aby ponownie przyjść.

Nie masz jednak tej luksusu. Dla inwestorów po raz pierwszy zakup nieruchomości w Manhattanie może być kosztownym i czasochłonnym błędem. Nawet jeśli w ciągu kilku miesięcy można dostać niepokojącą nieruchomość w formie wynajmu bez przekroczenia budżetu, niskie dochody z wynajmu pochodzące z tej nieruchomości prawdopodobnie nigdy nie będą wystarczające, aby żyć. Prawdopodobnie nawet nie zrobisz wystarczająco dużo, aby wyciągnąć hipotezę, aby rozwinąć swoje zapasy. Krótko mówiąc, będziesz uwięziony w nieruchomości, której nie możesz odnowić przez dość długi czas – być może nawet lata – i która nie przyniesie ci dużo pieniędzy w tym czasie.

Jeśli jesteś nowy w grze inwestycyjnej, 2022 powinno być o rozwijaniu biznesu inwestycyjnego nieruchomości. Koncentruj się na przekształceniu swoich inwestycji z widoku do głównego wydarzenia. Aby to zrobić, musisz spojrzeć poza Manhattan.

Najlepsza stawka inwestycyjna na 2022 r.: Szukaj Fixer-Uppers w Outlying Boroughs

Wraz ze wzrostem zaufania do rynku mieszkaniowego rośnie liczba nabywców. Tak też, to jest Twoja konkurencja. Aby uniknąć konkurowania z głębszymi kieszeniami inwestorów, jednocześnie osiągając solidne potencjalne zwrotu, polecam spojrzeć w stronę Queens, Bronx, Staten Island lub niektórych obszarów Brooklynu dla nieruchomości, która jeszcze nie ma szczytu w cenie. W pobliżu, niepokojące nieruchomości w Nowym Jorku oferują bardziej przystępne możliwości inwestycyjne w 2022 roku.

Chociaż nadal można znaleźć kilka możliwości inwestycyjnych w najlepszych rozwijających się dzielnicach w Brooklynie, wieś staje się coraz droższa, aby mieszkać w. Wielu inwestorów po raz pierwszy zostaje wycofanych z rynku, ponieważ bardziej doświadczeni inwestorzy zdobywają najlepsze nieruchomości. Dlatego niezależni inwestorzy szukają dzielnic Queens, takich jak Woodside, Jackson Heights, Sunnyside, Long Island City i Astoria.

Północno-zachodnie dzielnice Queens mają szczególnie duży potencjał, ponieważ kupujący szukają nieruchomości, które znajdują się w pobliżu Manhattanu. Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że tańsze jest przełączanie między Queens i Manhattanem niż zakup nieruchomości w najdroższym kodzie zipowym w Nowym Jorku. Tak mówiąc, ceny nieruchomości w północno-zachodnim Queens już zaczynają rosnąć z powodu tego popytu na mieszkania, więc teraz nadszedł czas na inwestycje. Wejdź przed cenami i wynająć nieruchomość, dopóki rynek się nie zmieni. Następnie, kiedy nadszedł czas na sprzedaż, nadal możesz być dość pewny, że otrzymasz godną zwrot.

Nie potrzebujesz dodatkowej konkurencji. Większa konkurencja prowadzi do wyższych cen. Dlatego zwróciłem uwagę na nieruchomości, których większe gracze nie interesują – takie jak „nieśmiałe” domy i wykończenia na sprzedaż. Niezależnie od tego, czy kupujesz z aukcji, wyszukujesz w Internecie, czy bezpośrednio podejmujesz kłopotliwych właścicieli, zabezpieczając kłopotliwy dom i odnawiając go, pomoże Ci dodać wartość do nieruchomości do ponownego sprzedaży.

Najlepsze sąsiedztwa NYC na zakup Fixer-Uppers w 2022 roku

Kupowanie niskiego i sprzedaż wysokiego lub tworzenie pasywnych dochodów w tymczasie zawsze będzie nazwą gry inwestycyjnej nieruchomości tutaj w Nowym Jorku… i wszędzie. Podczas gdy ustalone sąsiedztwa, takie jak SoHo i Tribeca mają ograniczoną zmienność spadku, będziesz potrzebował głębokich kieszeni do zakupu, a może będziesz musiał trzymać nieruchomość dłużej niż oczekiwano, aby zoptymalizować ROI. Dlatego nie powinieneś zlikwidować możliwości w okolicznych dzielnicach Nowego Jorku, które mogą zaoferować większą wartość.

Oto kilka sąsiadów, które są obecnie na moim radarze do zakupu nieruchomości inwestycyjnych NYC:

Miasto Long Island

Czasami trzeba śledzić ludzi w wiedzy. Wraz z liczbą nowych projektów budowlanych gromadzonych w Long Island City, jest oczywiste, że deweloperzy czują, że ten Queens sąsiedztwo zasługuje na uwagę i inwestycje. To sąsiedztwo znajduje się w pobliżu Manhattanu i ma te same spektakularne widoki na skyliny. Ponadto, w oparciu o prognozy przepływów pieniężnych z rent, netto podatków, utrzymania i ubezpieczenia, Long Island City ma duży potencjał, aby zwiększyć swój ROI.

WILLIAMBURG

W sąsiedztwie Williamsburg na północy Brooklynu kilka lat temu spadł rynek z powodu proponowanego zamknięcia pociągu L. Jednak po tym, jak projekt został odwołany, popyt na mieszkania w Williamsburgu dramatycznie wzrósł. W rzeczywistości rynek nieruchomości w Williamsburgu był znacznie bardziej stabilny w czasie pandemii niż gdzie indziej w Nowym Jorku, częściowo dlatego, że mniej osób opuściło Brooklyn, aby uciec od miasta niż w bardziej obfitych budynkach. Ponadto, Williamsburg ma wspaniały dzielnicę sztuki i wiele niepokojących obiektów mieszkalnych do wyboru, co czyni to sąsiedztwem do oglądania w 2022 roku.

Bushwick

Ten sąsiedztwo w Brooklynie również dobrze się rozwijało podczas pandemii. W szczególności podaż i zapotrzebowanie na nieruchomości wielowymiarowe stale wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat. Wiele z tych nieruchomości wymaga rehabilitacji, więc można znaleźć kilka niesamowitych ofert na nieruchomości, które inni inwestorzy odmawiają dotykać. Co jest dobre, jeśli chodzi o inwestowanie w wiele rodzinnych nieruchomości, to jeśli zdecydujesz się wynająć nieruchomość aż do poprawy rynku sprzedawców, często możesz dokonać godnego ROI. Przyjmowanie czynszu od dwóch lub trzech rodzin naraz pomoże Ci odzyskać koszt nieruchomości i prace rehabilitacyjne, które włożyłeś do niej. Następnie, gdy rynek sprzedawców NYC jest na wzrost, można odsprzedać nieruchomość bezpośrednio, jeśli nie chcesz już utrzymywać czynszu.

W mieście jest milion ludzi, którzy nigdy nie śpią. Możesz być pewien, że niektórzy z nich mają swoje zbiorowe uszy na ziemię w poszukiwaniu gdzieś, aby odpocząć głowę w nocy. Aby jednak zakorzyć ten rynek, musisz być w stanie zaszczepić wiodącą pozycję w Nowym Jorku na dużych domach do zakupu, renowacji i sprzedaży lub posiadania, jak Twoje nieruchomości inwestycyjne biznes rosną.

Inwestuj w siebie w 2022 r.

Podobnie jak wielu rodziców czyta książki rodzicielskie, aby pomóc im z powodzeniem wychowywać dziecko, najlepsze inwestorzy spędzają czas i pieniądze inwestując w siebie. Jeśli możesz poprawić narzędzia i wiedzę, którą masz do dyspozycji, zdobędziesz przewagę nad konkurentami. Najlepszą inwestycją, jaką kiedykolwiek dokonałem w moim biznesie nieruchomości, było to, że stałem się niezależnie własnym i obsługiwanym franczyzistą HomeVestors®. Dołączenie do sieci franczyzowej HomeVestors® dało mi dostęp do znanej krajowo marki „We Buy Ugly Houses®” dla marketingu. Dzięki temu zdenerwowani właściciele mogą przyjść i znaleźć mnie.

Jeśli jesteś gotowy skorzystać z krajowej kampanii marketingowej „Kupiemy szalone domy” na zakup nieruchomości inwestycyjnych w Nowym Jorku, zadzwoń do HomeVestors dzisiaj.

Każde biuro franczyzy jest niezależnie własne i obsługiwane.

HomeVestors of America® to jedyna franczyza inwestycyjna nieruchomości w kraju, zapewniająca wspaniałe możliwości biznesowe dla profesjonalistów nieruchomości i inwestycji w całym kraju.


Leave a Reply

Your email address will not be published.