Top 11 Najbogatszych Firm Samochodowych Na Świecie [Nowy Listę]

Top 11 Najbogatszych Firm Samochodowych Na Świecie [Nowy Listę]

Pozycjonowanie marek pojazdów odbywa się w oparciu o ich ogólną ocenę, która uwzględnia różne czynniki, na przykład prezentację pieniężną organizacji produkującej pojazdy, pomoc udzieloną klientowi, wpływ marki w niezależnym kierunku zakupu oraz poważną siłę marki na widok. Niestety, ze względu na niedobór półprzewodników, producenci samochodów byli zmuszeni do zmniejszenia tworzenia, ponieważ kwestie pieniężne odzyskały się wcześniej niż się spodziewało. Tak więc, pomimo bieżących problemów, zobaczmy listę najbogatszych firm samochodowych na świecie.

1. Toyota

Toyota pokonała Mercedes-Benz, aby zająć pierwsze miejsce, czyniąc go najbogatszą firmą samochodową na świecie. Silny wzrost w tym roku pomimo pogorszenia sieci tworzenia myśli o pandemii Coronavirus. Większość producentów samochodów na całym świecie stawiała czoła wyzwaniom transportu, biorąc pod uwagę przymusowe zamknięcie i potrzebę pracy. Toyota doświadczyła znaczącego rozwoju objętości, zwłaszcza w Chinach, ze względu na tłumione interesy i ciągłe odzyskanie ogólnej gospodarki.

Wartość Toyota w USD: około 59,47 mld

2. Mercedes Benz

Mercedes-Benz, niemiecki producent samochodów, był najbogatszą firmą motoryzacyjną, która obecnie zajęła drugie miejsce w tym roku, z wartością marki 58,2 mld dolarów. Mercedes-Respect Benz spadł prawie 7 miliardów dolarów z poprzednich długich strat w wysokości 65.04 miliardów dolarów każdego 2020 roku dodaj za darmo. Mercedes jest również na szczycie różnych postępów mechanicznych, że afiliacja zakończyła się przez zakres swoich różnych rozszerzonych długości tworzenia. Pomimo standardowego biura Mercedes-Benz w Niemczech, stowarzyszenie produkuje rośliny wszędzie. Mercedes-Benz pracuje w 93 zakładach w 17 krajach na czterech masach.

Mercedes-Benz w cenie 58,2 mld USD

3. Volkswagen

Volkswagen utrzymał się na trzecim miejscu w tym roku, z wartością marki 47.02 mld USD. Zdjęcie Volkswagen rozszerzyło się o prawie 2 mld dolarów od poprzedniego roku. Volkswagen jest znany ze swojego nieznanego modelu Beetle. Volkswagen, niemiecki producent pojazdów, założony w 1937 roku, pracuje w 136 zakładach społecznych w różnych przestrzeniach planetarnych. Także nazywany VW, planuje stworzyć i przenosić pojazdy eksploracyjne i pojazdy biznesowe w sumie 150 krajów.

Wartość Volkswagena: 47.02 mld USD

Cztery BMW

BMW, skrót od Bayerische Motoren Werke AG, jest niemieckim producentem samochodów i czwartym co do wielkości producentem samochodów na świecie. Firma pomogła utrzymać się na swojej tracji od ubiegłego roku; w każdym razie wartość stowarzyszenia spadła o 0,04 mld USD, począwszy od 2021 roku.

BMW, światowy producent samochodów i skrzyżowców premium, powstał w 1916 roku, ponad stulecia temu. BMW Group posiada 31 środowisk twórczych i społecznych w 15 niezaprzeczalnych krajach na całym świecie.

Wartość BMW w USD: 40,44 mld USD

5 Porsche

Porsche to niemiecka marka należąca do Volkswagena, znana jako piąta najbardziej cenna firma motoryzacyjna. Ocena obrazu Porsche wynosi 34,32 mld dolarów od 2021 r. do 33,91 mld dolarów od 2020 r.

Firma posiada obecnie 7000 licencji na całym świecie, z 400 nowych licencji zarejestrowanych każdego roku. Ponadto organizacja prowadzi sześć zakładów zgromadzeń w różnych krajach.

Porsche w cenie 34,32 mld USD

6. Tesla

Tesla osiągnęła cztery miejsca w tym roku na szóstym miejscu wśród najbogatszych firm samochodowych na świecie, z oceną w 2021 r. 31,98 mld USD. Wartość Tesly wzrosła o 150% w porównaniu z 12,41 mld USD w ubiegłym roku. Dzięki bieżącemu tempie rozszerzenia w swojej ocenie, Tesla zajmuje się najwyższymi luksusowymi firmami samochodowymi na świecie. Tesla jest amerykańską firmą motoryzacyjną i energetyczną, która jest największym producentem pojazdów elektrycznych na świecie. W 2020 roku Tesla i 27 innych firm utworzą ZETA (Zero Emission Transport Association) w celu przekształcenia wszystkich wewnętrznych pojazdów spalinowych w elektryczne. Aby rozwijać się jako jedna z najbardziej prosperujących firm samochodowych na całym świecie, nazwa Tesla zawsze pojawia się na pierwszym miejscu dla inwestorów.

Elon Musk, najwyższy dyrektor generalny organizacji, jest twarzą organizacji i znaczącym inwestorem z udziałem 22 procent w Tesla. Pierwszy samochód Tesla, Roadster, został zaprezentowany w 2009 roku. Tesla posiada 598 sklepów detalicznych na całym świecie.

Wartość Tesla w USD: 31,98 mld

7 HONDA

Honda, japoński producent pojazdów, który dodatkowo przewozi rowery i pojazdy efektowe, zajmuje siódme miejsce w szybkim przeglądzie najpopularniejszych marek pojazdów na świecie. Ocena Honda spadła z 33,10 mld dolarów w 2020 r. do 31,36 mld dolarów w 2021 r., co wygląda inaczej niż w poprzednim roku. Honda była wiodącą japońską organizacją, która w 1986 roku wysłała zaangażowaną markę extravagance – Acura. Oprócz firm motoryzacyjnych i krążowniczych, Honda przeszła do innych obszarów biznesowych.

Honda w cenie 31,36 mld USD

8. Ford

Passage Motor Company, amerykański producent samochodów, siedzi na nr 8 roku, z bieżącą roczną wartością 22,67 mld dolarów, z 18,51 mld dolarów każdego 2020 roku. Portage Motors to jedna z najbardziej doświadczonych organizacji pojazdów w Stanach Zjednoczonych, założona w 1903 roku przez Henry’ego Forda. Portage sprzedaje pojazdy i pojazdy biznesowe pod marką Ford oraz pojazdy luksusowe pod zaangażowaną marką „Lincoln luxury”.

Wartość Ford w USD: około 22,67 mld dolarów

9. Volvo

Volvo, szwedzkie ogólne połączenie społeczne, jest obecnie na 8. miejscu w tym roku. Ford Motors, faktycznie ogłoszony Volvo, jest w tym momencie silnie dotknięty przez Geely Holding Group, chiński w ogólnym pojazdzie. Ten gigant pojawił się 100 lat wcześniej, w 1915 roku, jako asystent metalowego rolera SKF, a obecnie obsługuje rośliny w 18 krajach.

Wartość Volvo: 17,75 mld USD

Dziesięć Audi

Audi, niemiecki producent samochodów luksusowych, znalazł się na dziesiątym miejscu na liście najbogatszych firm samochodowych na świecie. Ocena Audi nieco wzrosła z roku na rok, z 16,97 mld USD w 2020 r. do 17,18 mld USD w 2021 r.

Audi AG, partner Grupy Volkswagen, planuje, przygotowuje ekspertów, produkuje pojazdy extravagantowe w 19 lokalizacjach w 12 krajach i sprzedaje je ponad 100 krajom na całym świecie. Ponadto Audi pracuje na siedmiu zbiornikach z całej planety. Dwa lub trzy są z innych stowarzyszeń Grupy VW. Audi Group posiada dwa z najważniejszych miejsc pracy w Niemczech: Ingolstadt i Neckarsulm.

Ocena Audi: 17,18 mld USD

11. Hyundai

Hyundai jest pierwszym południowokoreańskim producentem samochodów, który w tym roku opublikował listę najlepszych światowych marek samochodów. Ponadto, Hyundai’s Ulsan, w Korei Południowej, jest największym na świecie zintegrowany obiekt produkcji samochodów.

Fabryka Ulsan ma roczny limit tworzenia 1,6 miliona jednostek. Ponadto „Cortina”, pierwszy model pojazdu Hyundai, pojawił się w 1968 roku w wspólnym wysiłku z Ford Motor Company. Hyundai ma ogólnego sprzedawcę i pokazuje regionalne stowarzyszenie, a jego pojazdy działają z powodzeniem w 193 krajach.

Wartość Hyundai: 14,29 mld USD

Samochód stał się podstawą naszej rutyny. W rezultacie standardowym celem tych czołowych firm samochodowych jest zapewnienie komfortu i pomocy pieniężnej ludziom poprzez przewożenie alternatywnej gamy skutecznie wrażliwych pojazdów.


Leave a Reply

Your email address will not be published.